Profesyoneller Eşliğinde

“Geç kaldım” diye düşünmeyin, rüzgârın dostluğunda mavi ufuklara yelken açmak herkes için mümkün; yeter ki içinizde umut, heyecan ve inanç olsun… Dünyanın çevresini yaklaşık 3 yılda Kısmet adlı yelkenlisiyle dolaşan ilk Türk denizci Sadun Boro bu seyahate yelken açtığında 40 yaşındaydı. Yaşınız kaç olursa olsun KS Global Yelken Akademisi’nde sizi bekleyen bir eğitim modeli daima vardır.  Siz harekete geçin, biz pusula olmaya hazırız.

 

Yelkencilik, bugüne kadar sınırlı bir kesimin tanıdığı bir spor dalı olarak biliniyordu. Şimdi bu algıyı rüzgârdan aldığımız güçle değiştirme zamanı…

 

Yelken, doğa sporları içerisinde ekip ruhunu en iyi yansıtanlardandır. Bu yüzden yelken eğitimlerinde takım çalışması esastır. Eğlenceli ve sosyal bir deneyim sunan eğitimler, profesyonel yelken eğitmenleri tarafından hafta içi ve hafta sonları verilmektedir. Yeni nesil teknelerin kullanıldığı eğitimler, kişilerin seviyelerine göre esnek bir yapıya sahiptir. Eğitimin sonunda kursiyerler yelken yarışlarına katılacak seviyeye ulaşabilmektedir.

Eğitim Günleri

Haftanın 7 günü